„НАЙ-ДОБЪР МЛАД АВТОМОНТЬОР И ВОДАЧ НА МОТОРНО ПРЕВОЗНО СРЕДСТВО/МПС/" - регионален кръг

РЕГИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПРОФЕСИОНАЛНО НАПРАВЛЕНИЕ

“ МОТОРНИ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, КОРАБИ И ВЪЗДУХОПЛАВАТЕЛНИ СРЕДСТВА“

„НАЙ-ДОБЪР МЛАД АВТОМОНТЬОР И ВОДАЧ НА МОТОРНО ПРЕВОЗНО СРЕДСТВО/МПС/"

град ГАБРОВО, 23-24 март 2018 година

 

1.УЧАСТНИЦИ В СЪСТЕЗАНИЕТО:

Училищни отбор от ученици-състезатели от професионалните гимназии и средни училища с професионални паралелки, провеждащи обучение по специалностите на професиите „ Техник по транспортна техника“ и „ Монтьор на транспортна техника“ и специалността „Подемно-транспортна техника, монтирана на пътни транспортни средства“ на професиите „Техник по подемно-транспортна техника“ и „ Монтьор на подемно-транспортна техника“ от професионално направление „ Моторни превозни средства, кораби и въздухоплавателни средства“ и ръководители на училищните отбори- учители по професионална подготовка и директори/заместник-директори от следните професионални гимназии:

  1. Професионална гимназия по механоелектротехника и електроника- гр. Бургас
  2. Професионална гимназия по транспорт-гр. Бургас
  3. Професионална гимназия по механотехника – гр. Сливен 
  4. Професионална гимназия по транспорт и машиностроене- с. Градница
  5. Професионална гимназия по траспорт и транспортен мениджмънт – гр. Казанлък
  6. Професионална гимназия по механотехника и транспорт „Никола Йонков Вапцаров“ – гр. Стара Загора
  7. Професионална техническа гимназия „ Иван Райнов“ – гр. Ямбол
  8. Професионална техническа гимназия „Д-р Никола Василиади“- гр. Габрово

 

2. ОТБОРИ:

Всяко училище е представено с отбор от 4 ученици. За участие  в националния кръг се допуска отборът, заел първо място от регионалния кръг. Отборите се придружават и ръководят от един учител по професионална подготовка.

Всеки състезател работи под работен номер /от 1 до 3/. Състезателят, участващ в индивидуалното практическо задание за водач на МПС, е с номер 4. За отборите се задават номера /от1 до 8/ според реда на заявките. Тегленето на номерата на състезателите е по време на откриването на състезанието.

Състезанието се провежда според предварително утвърден регламент. 

Пълната програма за провеждане на състезанието може да разгледате тук.

ПРЕДСТАВЯНЕ НА РЕГЛАМЕНТА, РАБОТНИТЕ МЕСТА И СИСТЕМА ЗА ОЦЕНЯВАНЕ ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО

СКИЦА , ПРЕДСТАВЯЩА ТРАСЕТО ЗА МАЙСТОРСКОТО  УПРАВЛЕНИЕ НА МПС

РЕЗУЛТАТИ И ПРОТОКОЛИ:

 

КЛАСИРАНИЯ ПО КАТЕГОРИИ:

Категория: Индивидуално класиране за „Най-добър млад автомонтьор“

  1. Пламен Калинов Георгиев – ПТГ „Д-р Н. Василиади“ – Габрово
  2. Андон Стефанов Георгиев – ПГТТМ – гр. Казанлък
  3. Велин Донков Иванов – ПГМЕЕ – гр. Бургас

Категория: Индивидуално класиране за „Най-добър млад водач на МПС“

  1. Микаел Тихомиров Памукчев - ПТГ „Д-р Н. Василиади“ – Габрово
  2. Златко Красимиров Харбалиев - ПГМЕЕ – гр. Бургас
  3. Петър Славов Славов – ПТГ „Иван Райнов“ – гр. Ямбол

 

Категория: Отборно класиране за „Най-добър млад водач на МПС“

  1. ПТГ „Д-р Никола Василиади“ – гр. Габрово
    • Емил Драгомиров Петров
    • Александър Христов Димитров
    • Пламен Калинов Георгиев
    • Микаел Тихомиров Памукчиев
  2. ПГМЕЕ – гр. Бургас
    1. Васил Николов Ангелов
    2. Алириза Сами Осман
    3. Велин Донков Иванов
    4. Златко Красимиров Харбалиев
  3. ПГТТМ – гр. Казанлък
    • Валедин Шерифов Мехмедов
    • Християн Янчев Каратерзиев
    • Андон Стефанов Георгиев
    • Кристиян Николаев Енев

 

Категория: Отборно класиране за „Най-добър млад автомонтьор“

  1. ПТГ „Д-р Никола Василиади“ – гр. Габрово
  2. ПГТТМ – гр. Казанлък
  3. ПГМЕЕ – гр. Бургас

 

Категория: Отборно комплексно класиране за „Най-добър автомонтьор и водач на МПС“

 

  1. ПТГ „Д-р Никола Василиади“ – гр. Габрово
  2. ПГТТМ – гр. Казанлък
  3. ПГМЕЕ – гр. Бургас

СНИМКИ ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО МОЖЕ ДА ВИДИТЕ ТУК.